Projekty

Celková rekonstrukce bytu se zásadními změnami dispozic, které bylo možné provést díky původním příčkám, které byly zhotoveny z lisovaných desek a tedy je bylo možné odstranit. Po odstranění veškerých příček, nám zbyl velkorysý prostor a byly jsme limitováni v podstatě jen umístěním hlavní kanalizační stoupačky. Tato varianta bytu je nejideálnější pro řešení jakýchkoliv představ klienta.

Praha 4 - Novodvorská

3+1

Celková rekonstrukce původního bytu, která obnášela i menší změnu dispozic. Rekonstrukce byla dodána na klíč včetně veškerých truhlářských prvků a klimatizace. Za kuchyňskou linkou a na středovém „sloupu“ je použita vysoce odolná dekorativní stěrka dodána firmou Differente.

Praha 10

3+1

Tato rekonstrukce byla zajímavá tím, že na začátku se mělo jednat jen o zhotovení nových plotů a dlažby z žulových kostek, ale nakonec se z projektu vyklubala celá, naprosto úžasná zahrada kde nechyběl bazén zapuštěný do terasy, velká pergola s parkovacími stáními, venkovní kuchyní a zahradním domkem.. Byly zde použit takřka neviditelný zatravňovací systém, kompletní závlahový systém, nová generace WPC terasových prken, tlaková impregnace plotových prken atd. Nejsložitější bylo sjednocení výšky terasy, žulových kostek a samozřejmě trávníku posečeného také do optimální výšky. Věřím, že výsledek stál za to úsilí, ale posoudit můžete sami.

Praha 10 - Horní Měcholupy

450m2

Kompletní rekonstrukce bytu 3+1 včetně dodání a instalace klimatizace, TV a dokonce zřízení internetového připojení, aby bylo připraveno opravdu vše už na stěhování, které probíhalo ve vysokých, letních teplotách.

Praha 5 - Stodůlky

3+1/l

Při rekonstrukci tohoto bytu došlo k zásadním změnám dispozic a také k výměně původních oken za nová plastová s velkými, dvoukřídlými dveřmi. Díky výměně oken a radiátoru za deskový se nechce ani věřit, že se stále jedná o byt v panelovém domě. Tento dojem už jen podtrhuje výběr nadstandardních materiálů a použití přírodního kamene.

Praha 4 - Krč

3+1/l

Zde se jednalo o kompletní rekonstrukci panelového bytu o výměře 55m2. Proběhla zde menší změna dispozic a tím došlo k oddělení WC a možnosti umístění komfortní vany.

Praha 4

2+1

Při rekonstrukci tohoto bytu 2+kk došlo především ke změně dispozice nevyhovující koupelny. Změna spočívala ve spojení wc s koupelnou a tedy se vytvořil prostor pro prostorný sprchový kout s odtokovým žlábkem, podomítkovou bateií, otočnými dveřmi a zajímavým LED podsvícením. V koupelně byl použit velkoformátový obklad o rozměru 75x75cm a veškerá sanita v černé matné barvě. Díky zvolenému obkladu a velkému LED zrcadlu se koupelna opticky zvětšila i přes to, že patří mezi ty nejmenší v Pražských panelových domech.

Praha 4 - Kamýk

2kk 44m2

Zde se jednalo o vytvoření nové prodejní jednotky v OC Arkády Pankrác. Jednotku jsme převzali ve stavu „shell & core“ a odevzdali novému nájemci na klíč včetně prodejního pultu, regálových systému, velkooformátového zasklení a světelných reklam.

OC Arkády

110m2

Zde se jednalo o rekonstrukci asi nejběžnějšího typu bytu na Jižním městě o velikosti 3+kk s výměrou 64m2. Při rekonstrukci nedošlo ke změnám dispozic, ale o to větší důraz byl kladen na koupelnu a wc, kde byl použit velkoformátový obklad o rozměru 120x60cm. Často se naši klienti obávají použití velkoformátového obkladu do malé koupelny.. Věřím, že i tento příklad použití velkého formátu je důkazem, že tyto obavy jsou zbytečné.

Praha 4 - Háje

3+kk/l

Celková rekonstrukce typického, panelového bytu o výměře 64m2. Zde došlo především k odstranění příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem, čímž vznikl opticky větší a daleko světlejší prostor. V koupelně byl použit velice oblíbený obklad RAKO Boa

Praha 4 - Chodov

3+1